Zalety wakacji na popularnych Karaibach czyli co interesującego może zaproponować Dominikana wszystkim turystom.

Posted on 18/08/2017 10:10am

Rejon Karaibów jest bardzo popularnym miejscem wyjazdów wakacyjnych wśród turystów z całego świata. Zresztą nie ma się czemu dziwić, jeżeli przez cały urlopowy sezon są tam przyjemne temperatury, praktycznie nie ma deszczu a z wody nie chce się wręcz wychodzić. No i pamiętać też trzeba o fantastycznej przyrodzie, i to i w morzu, i na lądzie, wyspy porośnięte są gęstymi deszczowymi lasami, a pod wodą jest równie barwny i kolorowy świat na koralowych rafach.

wakacje
Author: miss_yasmina
Source: http://www.flickr.com
Kraje z tego rejonu są również popularne wśród turystów z naszego kraju, zwłaszcza dużym zainteresowaniem się cieszą Dominikana wczasy, oferowane przez większość biur turystycznych. Dużym plusem wyjazdów na Dominikanę jest bezpośrednie połączenie z Warszawy jednym z najnowszych samolotów, przez co lot trwa stosunkowo niedługo i nie będzie wymagał kłopotliwych przesiadek - bardzo dobra oferta wyjazdu na Dominikanę na wakacje. Wprawdzie Dominikana wycieczki nie należą do najtańszych, przede wszystkim z powodu dalekiego transportu, lecz mogą zaoferować naprawdę niezapomniane wrażenia na długie lata.Dominikana to bardzo gościnny kraj, co również przyczynia się do jej popularności. W rzeczywistości na turystów nie będą tam czekać żadne poważniejsze choroby albo niebezpieczeństwa, więc ten rejon doskonale nadaje się na rodzinne wyjazdy nawet z kilkuletnimi maluchami - http://villapolonia.eu/. Rzecz jasna tak jak wszędzie liczyć się należy z drobnymi kradzieżami, ale taki problem będzie dotyczył większości rejonów turystycznych. Bardzo dużym plusem tego rejonu są warunki klimatyczne.

Dominikana
Author: Jorge from Brazil
Source: http://www.flickr.com
Temperatury powietrza są dość wysokie, ale dzięki morskiej bryzie zupełnie nieodczuwalne, morze również jest cieplutkie więc najczęstszym sposobem spędzania wolnego czasu są wielogodzinne kąpiele. Lecz równie ciekawie będzie na lądzie, Dominikanę porastają deszczowe lasy, w jakich znajdzie się prawdziwe bogactwo zwierząt oraz roślin - wycieczki na Karaiby z Villapolonia. Ogromnym plusem tego kraju są również mieszkający tam ludzie, bardzo mili i nastawieni przyjaźnie do turystów. Dzięki temu nawet kilkudniowy pobyt w tym niezwykłym miejscu sprawi, że Dominikana wakacje będzie się pamiętać przez wiele długich lat.

Tags: samolot, morze, turyści, wyspy, samoloty