Jeżeli szukamy dobrego obiektu, w którym zorganizujemy konferencję, to hotel Sadova Gdańsk będzie doskonałym wyborem

Posted on 18/08/2017 10:11am

Jeżeli szukamy porządnego miejsca, aby zrobić konferencję, to z łatwością znajdziemy je w Gdańsku. Szczególnie, iż w 2016 roku otwarto tam nowoczesny czterogwiazdkowy hotel Sadova, umiejscowiony na terenie byłych koszar.


Jeśli ciekawią nas wysokiej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk ma ich naprawdę wiele do zaoferowania.
Znajdziemy tutaj różne hotele doskonale przystosowane, żeby zorganizować w nich najróżniejsze konferencje czy prelekcje. Jednym z tych obiektów jest nowoczesny hotel Sadova Gdańsk - mojekonferencje.pl/gdansk/hotel-sadova. Ten czterogwiazdkowy obiekt posiada wszystko, co jest potrzebne, by zaplanować dużą konferencję. Zaplecze konferencyjne złożone jest z 3 wielkich sal, z których jedna da radę zmieścić aż 90 osób. Dużym plusem jest także usytuowanie – hotel mieści się w samym centrum starówki.
rzeka Odra
Author: Yadis
Source: http://www.flickr.com


Warto nadmienić, iż hotel Sadova Gdańsk dysponuje również innymi atrakcjami. Odnajdziemy tam basen, fitness klub i saunę. Przyjezdni mogą także skorzystać z restauracji oferującej pyszne dania oraz zaglądnąć do baru. Jeśli więc interesują nas najwyższej jakości obiekty konferencyjne Gdańsk na pewno posiada wyjątkową ofertę - Gdańsk obiekty konferencyjne. Organizacja konferencji w tym obiekcie może być znakomitą decyzją.


Goście będą mieli wyjątkowo blisko do ciekawych miejsc w Gdańsku, sam budynek jest wyjątkowo elegancki oraz posiada wszystkie niezbędne udogodnienia.


Dobrze będzie jednak mieć w pamięci, by zrobić rezerwację zawczasu, gdyż może okazać się, że nie będzie już wolnych terminów.

Tags: miasta, konferencje, obiekty, atrakcja, obiekt