Jeżeli nie przepadasz za letnim wylegiwaniem się na plażowisku i wolisz aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu - warto zapoznać się z rozległą ofertą agroturystyki w polskich górach.

Posted on 21/06/2017 3:28pm

Którykolwiek obywatel Polski marzy, żeby oprócz dogodnego wynagrodzenia i spełnienia w pracy zawodowej, choć raz corocznie wybrać się z rodziną na kilkudniowy odpoczynek. Gdy nadchodzi okres urlopów, zaczynają się burzliwe dyskusje przy kuchennym stole o tym, w które rejony pragnęlibyśmy się udać, jaką sumę pieniężną zamierzamy przeznaczyć na wczasowy wyjazd i jaką opcję relaksu wybieramy w trwającym sezonie.
Większości z Nas, zmęczona codziennymi zobowiązaniami i nieciekawą rzeczywistością, chce choć na moment zmienić całoroczną rutynowość i odciąć się od reszty świata.
fotos - wakacje
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób śni o piaszczystych plażach, na jakich możemy leżeć całymi dniami i przy okazji naładować słońcem i piękna aurą. Biura turystyczno-rekreacyjne oferują już zazwyczaj atrakcyjne wyjazdy zagraniczne w całkiem przystępnych kosztach. Funkcjonują w Polsce jednakże konserwatywni miłośnicy krajowych, południowych obszarów, którzy od wylegiwania na piasku wolą spacerowe wędrówki po nieznanych dolinach i zdobywanie wierzchołków. Południe polski zdecydowanie obfituje w takiego typu wspaniałe miejsca. Działa tamże również rewelacyjna sieć hoteli i ośrodków wypoczynkowych. Agroturystyka górska zdobywa własne apogeum. W zależności o tego, który rodzaj kwatery Cię interesuje i w które obszary zamierzasz się wybrać - z pewnością nie ma kłopotu w wybraniem stosownej alternatywy do siebie i bliskiej rodziny. Jednym z najbardziej malowniczych okolic góralskich, jakie cieszą się dużym sukcesem i przyciągną zawsze masę turystów - będą Karpaty, a szczególnie samo serce tegoż regionu - Zakopane. Masz możliwość już w tym momencie rozważyć, który rodzaj zakwaterowania będzie najstosowniejszy. Jeżeli zdecydujesz się na hotel, domek letniskowy, pensjonat, apartamenty Zakopane jest znakomitym punktem na noclegi (zobacz informacje).


wakacje - portret
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Warto dobrze przyglądać się mapie, gdyż w pobliżu tej miejscowości odnajdziemy więcej tego rodzaju baz noclegowych. Wybierając najlepsze apartamenty Kościelisko zostanie znakomitym źródłem tych pokoi. Warto choć raz na pewien czas udać się do serca polskich gór Karpat - Agnieszka Bourgeois.

Tags: sezon, domek, region, wędrówki, raj