Jakiego rodzaju atrakcje czekają na podróżników wybierających się do Wrocławia?

Posted on 18/08/2017 10:10am

Jeżeli planujemy oglądanie bajkowego Wrocławia i planujemy przyjemnie tam spędzić swój wolny czas, to opłaca się przejrzeć pokrótce najciekawsze atrakcje Wrocławia, jakie udostępnione są dla zwiedzających. Dolnośląska stolica to bowiem bardzo malownicze miasto, cieszące się dużym zaciekawieniem i tętniące życiem przez całą dobę. Wycieczkowicze lubiący spacery i słuchanie historii urokliwych miejsc także wybiorą coś dla siebie.

Wrocław
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mamy w planach dać się uwieść urokowi Wrocławia, niektórych miejsc po prostu nie możemy nie zwiedzić. Atrakcje Wrocławia są na wyciągnięcie ręki. Wrocław to miejsce, w którym zcierają się elementy różnorodnych epok sprzed lat. (atrakcje Wrocławia) Wypad po jednym z najpotężniejszych starówek w Europie jest idealny jedynie dla osób o mocnym sercu oraz ogromnej tolerancji na artyzm.

To miejsce, gdzie konkretna zabawa łączy się z obszerną tradycją, a nostalgia dawnych lat łączy się z innowacyjnością. Dodatkowo wspaniałe atrakcje Wrocławia to samoistny inkubator sztuki na starówce. Uliczni muzycy z różnych stron świata upubliczniają swoje umiejętności i relaksują przechodniów.

Nie powinny nas też ominąć takie atrakcje Wrocławia - http://www.ekotur.wroclaw.pl/, jak krasnal Major – śląski rewolucjonista. Z jego pomocą w okolicy powstała grupa niesfornych krasnali, które opanowały mnóstwo ukrytych kryjówek, z których zerkają na niezorientowanych mieszkańców.


Poleca się, aby podjąć zadanie i wytropić każde krasnale. Jeśli chcemy mieć za sobą przygodę rodem z baśni, da się to zrobić czerpiąc z zaprojektowanego krasnoludkowego planu miasta. Za parę złotych da się opuścić ląd i udać się na klimatyczną wyprawę barką.

Nie bez kozery Wrocław bywa nazywany Wenecją Północy. Dolnośląska stolica to miasto otwarte na wszelkie rodzaje sztuki. Poza licznymi wystawami i teatrami, jest tu wiele innych przejawów kultury. Atrakcje Wrocławia to takie festiwale rokroczne jak Jazz nad Odrą, T-mobile Nowe Horyzonty, a także wrześniowy raj dla melomanów, czyli festiwal Wratislavia Cantams.

Tags: turysta, Nowe Horyzonty, statek, epoka, inkubator, łodzią