Czas najwyższy zdecydować o wyjeździe na wczasy

Posted on 18/08/2017 10:10am

Polski świat bywa dla Polaków nieco bezlitosny. Kiedy nie mamy dostatecznie dużo cierpliwości i akceptacji na otaczające okoliczności, nawet czystej krwi Polaków polskie warunki doprowadzą do skraju cierpliwości. Letnie skwary, parzące słońce i temperatury większe niż w Rzymie w środku lata. Grudniowe wiatry, hałdy śniegowe, wszelkiego rodzaju utrudnienia w dojazdach, nieodpalające samochody i mnóstwo innych drobnych rzeczy – to po prostu wyczerpuje.


Rodzina na wakacjach
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Najlepszym miastem dla tych gości, którzy zamierzają spędzić wypoczynek pośród niesamowitych budowli, jest rzecz jasna Barcelona, stolica krnąbrnej Katalonii. W tym urokliwym i magicznym mieście wszędzie można natknąć się na wytwory wybitnego, aczkolwiek raczej odrobinę pokręconego architekta – Gaudiego. Jego flagowym wytworem jest niesamowita katedra Sagrada Famillia, która stylem potrafi albo uszczęśliwić, albo zniesmaczyć – jedno jest pewnikiem, nikt nie przejdzie obok Sagrada Familia obojętnie. Jeżeli odłożyłeś trochę środków do wydania na wymarzone wakacje, powinieneś postawić na ekskluzywne apartamenty w Hiszpanii - www.pedro-travel.pl/wycieczki-objazdowe/. Tego typu miejsca różnią się od klasycznych pensjonatów podwyższonym standardem. Apartament zazwyczaj ma o wiele większą wielkość i oferuje dodatki, takich jak np. własna kuchnia bądź wanna z hydromasażem.


Plaża i morze, Niechorze
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hupla
Majorka last minute all inclusive – znakomite wrażenia
Jedną z ogromnych atrakcji turystycznych Hiszpanii stanowią zamki i pałace. Część z nich jest w dobrym stanie, inne natomiast to już jedynie pozostałości. Organizowane są specjalne wycieczki po Hiszpanii w celu zwiedzania tych właśnie zamków i pałaców. Interesującym wydarzeniem jest przypadające co roku święto zwane Tomatina, polegające na obrzucaniu się pomidorami.
Odbywa się to w miejscowości Bunol w sierpniu i może być interesującym urozmaiceniem urlopu. Największą popularnością biur podróży (www.pedro-travel.pl) odznaczają się jednak wycieczki typu „wakacje w Costa Del Sol”. Dotyczą one spędzania wolnego czasu na najbardziej znanych wybrzeżach kontynentu. Urlop w takich punktach opiera się w dużej mirze na leżeniu i opalaniu się.

Tags: wycieczki, Hiszpania, biuro podróży